WINNERS


Pułaskiego 10, 95-080 Tuszyn Las

Tel: 537473597

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.winners.org.pl | Przedszkole ze zdrową dietą - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-04-28

Wiedząc, jak ważny dla dziecka jest prawidłowy rozwój fizyczny, kadra przedszkola ogłaszającego się na stronie winners.org.pl uwzględniła zajęcia ruchowe w codziennym planie dnia. Różnego rodzaju zabawy prowadzone są zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, w miejscach do tego przeznaczonych, zapewniającym maluchom bezpieczeństwo. 

Placówka prowadzi zapisy dla dzieci według wieku (żłobek, przedszkole), biorąc pod uwagę również indywidualne potrzeby przyszłego wychowanka i otwierając grupy integracyjne dla osób z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi. Zatrudniona kadra posiada wszelkie potrzebne kwalifikacje, by zapewnić podopiecznym właściwe wsparcie i pomoc podczas pobytu.

Jako przedszkole ze zdrową dietą placówka oferuje wysokojakościowe posiłki przygotowywane z produktów jak najmniej przetworzonych, z przewagą sezonowych warzyw i owoców. Obróbka żywności stanowi także temat zajęć. Dzieci poznają smak, zapach i kolor składników przygotowywanych potraw, uczą się też samodzielności.

https://www.winners.org.pl | Przedszkole ze zdrową dietą


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Smak Dzieciństwa


Łódź, Nowomiejska 12

Przejdź

Marbex sp. z o.o.


Tomaszów Mazowiecki, Milenijna 40/42

Przejdź

Xfelgi.pl


Poniatów, Piotrkowska 4C

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm