TerapiaKobieta.pl


Spławie 48, 61-312 Poznań

Tel: 533 221 555

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zakupoholizm leczenie - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-03-11

Kobiety zwykle uwielbiają robić zakupy i wydają na nie spore sumy. Często też traktują kupowanie jako sposób na relaks czy na poprawę humoru gdy mają jakiś problem. Czasem jednak ta swojego rodzaju pasja zaczyna przybierać niepokojącą formę. Jeśli widzisz to u siebie i obawiasz się, że wpadasz w zakupoholizm, leczenie w klinice Agnus pomoże Ci opanować ten nałóg i nie doprowadzić do jego najgorszych konsekwencji.

Zakupoholizm nie jest wcale mniej groźnym uzależnieniem niż narkomania czy alkoholizm. Nałóg ten może zrujnować Twoje życie, zepsuć kontakty z bliskimi i sprawić, że nie będzie liczyło się dla Ciebie nic poza robieniem zakupów. W dodatku jest to prosta droga do finansowej ruiny, zaciągania wielu kredytów i niemożności wywiązania się ze zobowiązań finansowych. Na pewno nie chcesz, by do tego doszło, zgłoś się więc do tej kliniki i niezwłocznie podejmij terapię.

Zakupoholizm leczenie


Użytkownik Krystian Król napisał:
Moja koleżanka leczyła się z zakupoholizmu i muszę przyznać, że było jej cholernie ciężko, ale po twardej walce udało się jej wyjść z tego uzależnienia. Ja sam nawet nie wiedziałem, że mężczyźni też mają problemy z opanowaniem się przy robieniu zakupów, cały czas sądziłem, że jest to stricte kobiece uzależnienie.
Data: 2018-07-30 12:27:15
Ocena: 4

Podobne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Przejdź

Ebordi s.c.


Gądki, Poznańska 3

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm