Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, 30-658 Kraków

Tel: 509 178 623

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Stachurski Przeprowadzki • Przeprowadzki mieszkań kraków - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-03-03

Przeprowadzki Stachurski to przedsiębiorstwo cenione przez wielu klientów za świadczenie profesjonalnych i sprawnych usług transportowych.

Firma organizuje m.in. przeprowadzki mieszkań w Krakowie. Swoje usługi oferuje również na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwo dysponuje bezpiecznymi, nowoczesnymi pojazdami, które zapewniają bezawaryjny transport. Przede wszystkim jednak oferuje usługi doświadczonych fachowców dbających o sprawną przeprowadzkę, przeprowadzoną w profesjonalny sposób na każdym jej etapie. Dzięki doskonałym warunkom współpracy klient może być spokojny o transport wyposażenia swojego mieszkania.

By dowiedzieć się więcej o ofercie, można odwiedzić stronę przedsiębiorstwa mieszczącą się pod adresem przeprowadzki-stachurski.com.pl lub skontaktować się bezpośrednio z firmą. Przeprowadzki Stachurski zaprasza do współpracy!

Stachurski Przeprowadzki • Przeprowadzki mieszkań kraków


Użytkownik suppouda napisał:
Sprawnie i kompleksowo - tym cechują się usługi transportowe od Stachurski Przeprowadzki. Do tego dysponują odpowiednią flotą pojazdów oraz pracownikami, co pozwala im trzymać wysoki poziom usług.
Data: 2018-10-09 11:07:56
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury


Kraków, Niepodległości 5

Przejdź

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Przejdź

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż, Odrowąż Podhalański 157

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm