Smak Dzieciństwa


Nowomiejska 12, 91-061 Łódź

Tel: 663 638 067

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Organizacja imprez dla dzieci - Smak Dzieciństwa Łódź - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-16

Organizacja imprez dla dzieci w Łodzi oferowana przez firmę Smak Dzieciństwa to gwarancja udanego przyjęcia urodzinowego dla każdego najmłodszego solenizanta. Dzięki temu nie musisz martwić się o dopilnowanie bezpieczeństwa i zadowolenia każdego dziecka. Zorganizowane przez firmę urodziny zapewnią im moc atrakcji w postaci najpopularniejszych i najciekawszych motywów, takich jak piraci, księżniczki, rycerze, Indianie i wiele innych.

Przyjęcia tworzone przez Smak Dzieciństwa to nie tylko dobrze zorganizowana zabawa, ale również wydarzenia z przesłaniem. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom i sprawnej organizacji firma jest w stanie połączyć rozrywkę z nauką i stworzyć ciekawe atrakcje dla każdego. Stwórz idealne urodziny dla swojego dziecka i zrób mu niesamowitą niespodziankę, która zapewni mu wspaniałe wspomnienia i dzień pełen wyzwań.

Organizacja imprez dla dzieci - Smak Dzieciństwa Łódź


Użytkownik Tade0 napisał:
Bardzo fajna sala zabaw i super są wyprawiane urodziny. Mojemu 5-letniemu Fabianowi wyprawialiśmy urodziny tam rok temu, tematyką były ptaki z Angry Birds [rok temu ulubione postacie synka]. Syn wspominał tą imprezę jeszcze długo, długo później ...
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Podobne firmy w pobliżu:

Xfelgi.pl


Poniatów, Piotrkowska 4C

Przejdź

Communication Corner


Łódź, Henryka Sienkiewicza 72

Przejdź

wyprawkowy


Brzeziny, Słoneczna 37

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm