Prodexpol


Rynek 30a, 05-082 Babice

Tel: 22 499 55 44

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Parkiet od producenta - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-04-20

Rozglądasz się za parkietem, który spełni Twoje wszelkie oczekiwania nie tylko wytrzymałościowe, ale także i wizualne? Sprawdź jaką ofertę przygotowała dla Ciebie marka Podexpol - każdy parkiet, jaki oferuje producent,  charakteryzuje się połączeniem elegancji z  ponadczasowym i niezwykle efektownym designem. 

Prodexpol to firma, która przede wszystkim zaskakuje szerokim asortymentem. W ich ofercie znajdziesz wiele wzorów i kolorów, dzięki czemu zyskujesz pewność, że właśnie u nich znajdziesz swój wymarzony parkiet.  Co ważne, w ofercie sklepowej dostępne są nie tylko różne modele parkietów, ale także i:

  • deski podłogowe,
  • podłogi dębowe,
  • a także egzotyczne,

oraz wiele innych produktów. W asortymencie znaleźć można także profesjonalne środki przydatne przy pielęgnacji podłóg wykonanych z materiałów oferowanych przez producenta.  Na stronie internetowej znajdziesz wszystko, co może przydać się podczas konstruowania podłogi, jak i jej pielęgnacji! Sprawdź ich ofertę już dziś!

Parkiet od producenta


Użytkownik bluecat191 napisał:
Jak podłoga to tylko marki Prodexpol! Cenię sobie tego producenta za jakość oraz wytrzymałość - co pozwala mi stwierdzić, że posłużą nam przez długie lata.
Data: 2020-06-24 15:09:08
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm