Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.


Radzymińska 157, 03-576 Warszawa

Tel: 22 618 07 86

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odkurzacz budowlany - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-08-18

Prowadząc działalność jako dystrybutor oraz serwisant wielofunkcyjnego sprzętu wykończeniowego i specjalistycznej chemii budowlanej, firma BUILD-SPRAY SYSTEMS Piotr Zięba może zaproponować szeroki wybór akcesoriów dostępnych w niewygórowanych cenach sprzedażowych i ajencyjnych. Kadra odpowiedzialna za obsługę zamówień zaprasza do kontaktu. Oferuje profesjonalną pomoc przy doborze urządzenia, by spełniał on potrzeby klienta. Odbiera dyspozycje od osób z całego kraju, realizując zlecenia pojedyncze oraz hurtowe.

Na stronie dostawcy można bezproblemowo zakupić sprzęt do przeprowadzania remontu każdego pomieszczenia, także powierzchni na zewnątrz. Bez względu na to, czy odbiorca potrzebuje wysokoprężnego agregatu, czy też interesuje go wytrzymały i pojemny odkurzacz budowlany, znajdzie wymagany towar.

Pracownicy polecają przy wyszukiwaniu produktów skorzystanie z wygodnej, intuicyjnej wyszukiwarki, dostępnej na stronie sklepu. Zapraszają też do zapoznania się z listą asortymentową na wyprzedaży.

Odkurzacz budowlany


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Macromedica Centrum Medyczne


Warszawa, Jurija Gagarina 26

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm