OSK Speed


Gnilna 2, 80-847 Gdańsk

Tel: 601 224 101

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szkoły jazdy gdańsk • OSK Speed - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-10-21

Działalność prowadzona przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Speed to organizowanie kursów prawa jazdy dla osób pragnących zdobyć kwalifikacje A i B. Nauka obejmuje część teoretyczną (ogólne zasady poruszania się pojazdami dwu- i czterokołowymi wskazane przez Kodeks Drogowy) oraz praktyczną, czyli wyjazdy na miasto z instruktorem. Część zajęć odbywa się także na placu manewrowym.

Ośrodek dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem sprzętowym i logistycznym. Kursanci uczą się jazdy, korzystając z takich samych modeli samochodów jak te, na których będzie odbywał się późniejszy egzamin państwowy. Kadra odpowiedzialna za przeprowadzanie szkoleń może pochwalić się bardzo wysokim wskaźnikiem zdawalności. Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku.

Szkoła jazdy z Gdańska przyjmuje zapisy oraz udziela informacji na temat kursu w swoim biurze, przy ulicy Gnilnej 2 lub poprzez kontakt pośredni (e-mail, telefon). Zaprasza też do śledzenia informacji o swojej działalności, publikowanych w social mediach. 

Szkoły jazdy gdańsk • OSK Speed


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

"MEDAMI" Teresa Derebecka


Gdynia, Starowiejska 45

Przejdź

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni


Gdynia, Skwer Kościuszki 13

Przejdź

Drukarnia Amicus


Skórcz, Miła 19

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm