Marbex sp. z o.o.


Milenijna 40/42, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Tel: (44) 741 41 41

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dywan brązowy - Marbex sp. z o.o. - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-01-01

Brąz przywodzi na myśl naturę. Budzi wiele pozytywnych emocji. Daje poczucie bezpieczeństwa. Wycisza i uspokaja. Stanowi wręcz niewyczerpane źródło inspiracji, zwłaszcza dla miłośników aranżacji wnętrz. Zastanawiasz się jak wprowadzić tę stonowaną barwę do sypialni lub salonu i stworzyć nietuzinkową, harmonijną, komfortową przestrzeń, w której odpoczniesz po dniu ciężkiej pracy? Spokojnie, podsuniemy Ci kilka ciekawych pomysłów. Brązowy dywan, na przykład typu shaggy, można zestawić z drewnianymi meblami, utrzymanymi w jasnej tonacji. Łagodną całość warto przełamać za pomocą wyrazistych dodatków w takich kolorach jak: zieleń czy fiolet.

 

Niezwykle bogatą ofertą dywanów w różnych barwach i wymiarach, dysponuje sklep internetowy Dywanstyl. Chcesz zapoznać się z jego asortymentem? Nic prostszego! Jedyne, co musisz zrobić, to wejść na stronę internetową dywanstyl.pl.

Dywan brązowy - Marbex sp. z o.o.


Użytkownik Kornelia Mazur napisał:
Byłam sceptycznie nastawiona co do dywanu brązowego w naszym salonie, ale mąż wybrał bardzo fajny odcień tego koloru i pasuje nam do mebli oraz wizualnie mi nawet imponuje.
Data: 2018-03-23 10:33:59
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

Smak Dzieciństwa


Łódź, Nowomiejska 12

Przejdź

Xfelgi.pl


Poniatów, Piotrkowska 4C

Przejdź

Communication Corner


Łódź, Henryka Sienkiewicza 72

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm