Lenis Sp. Z O.O


Wierzbowa 6 6, 61--85 Poznań

Tel: 61 851 13 05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://lenis.pl • Botox poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-08

Niestety czas się nie zatrzymuje, ale wciąż biegnie dalej. Wraz z nim nasza cera dojrzewa i widać na niej pewne niedoskonałości. Czasami codzienna pielęgnacja nie wystarcza, by skóra była jędrna i pozbawiona jakichkolwiek defektów. Największym problemem dojrzałych kobiet są zmarszczki, które mogą zostać efektywnie wyeliminowanie w gabinecie Lenis. Zastosowanie odpowiedniej metody pozwoli każdej kobiecie cieszyć się nienagannym wizerunkiem.

Zastosowanie toksyny botulinowej pozwala na wygładzenie zmarszczek mimicznych. Botox w Poznaniu wykonywany jest w niejednym salonie odnowy. Jednak pozytywna opinia i atrakcyjna cena zachęcają nas do skorzystania z oferty w gabinecie polecanym w tym momencie. Najlepszy rezultat osiągają osoby, które chcą wygładzić tak zwane „kurze łapki” w okolicy oczu, zmarszczki poziome czoła, a także zmarszczkę w okolicy międzybrwiowej.

http://lenis.pl • Botox poznań


Użytkownik iloto napisał:
Zastosowanie toksyny botulinowej w poprawianiu wyglądu cery jest znane od wielu lat. Jeśli już zdecydujemy się na zabieg Botoxem, to warto wybrać renomowany gabinet dermatologii estetycznej, bo pozwoli to na pełne zadowolenie z jego efektów.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Podobne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Przejdź

Ebordi s.c.


Gądki, Poznańska 3

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm