Klinika dla młodzieży Oaza


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 725 18 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ośrodek uzależnień dla młodzieży - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-08-09

Jeśli Państwa dziecko posiada nałóg, który źle wpływa na jego życie, najlepszym sposobem na walkę z nim jest pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Specjalnie dla Państwa dziecka powstał ośrodek uzależnień dla młodzieży, to tutaj odpowiednio przygotowani psycholodzy pomogą Państwa dziecku w walce z niezwykle trudnymi przeciwnościami. Każdy dzień bez nałogu będzie dużym osiągnięciem, niektóre z osób przyjętych do ośrodka, będą musiały przejść detoksykację, aby rozpocząć leczenie.

W OAZIE nauczą się koncentrować uwagę na przyjemnych rozrywkach i przestaną myśleć o uzależnieniu. Poznają też osoby podobne do siebie, a wspólnie z nimi łatwiej będzie im przezwyciężyć nałóg. Niezależnie od tego, czy dziecko uzależnione jest od środków psychoaktywnych, internetu, telefonu czy hazardu, personel ośrodka posiada umiejętności pozwalające przeprowadzić skuteczną terapię.

Ośrodek uzależnień dla młodzieży


Użytkownik nentiotes napisał:
Uzależnienie potrafi zmienić życie młodego człowieka w piekło i trudno sobie z nim poradzić bez udziału specjalistów. Najlepiej wybierać takie ośrodki, które oferują kompleksową pomoc, gdyż mamy wtedy możliwość zawalczenia o zdrowie i życie dziecka.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Podobne firmy w pobliżu:

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO


Toruń, Legionów 16

Przejdź

Amer Event


Inowrocław, Szymborska 53

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm