HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Pelikanów 31/33, 02-843 Warszawa

Tel: 721-240-257

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szelki hunter | hubuform.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-02-18

Aby zapewnić wygodę Twojemu czworonożnemu przyjacielowi na spacerze, warto zaopatrzyć go w dobrej jakości szelki, które zapewnią mu nie tylko komfort i swobodę ruchów, ale także bezpieczeństwo. Na rynku znajduje się mnóstwo różnego rodzaju szelek mniej lub bardziej bezpiecznych, które nie zawsze spełniają wymagania, gdyż zdarza się, że pupil się z nich uwolni. Jest to szczególnie niebezpieczne w mieście, gdzie panuje duży ruch, gdyż zwierzę z łatwością może ulec wypadkowi. Z tego też powodu warto zakupić artykuł dobrej jakości, na przykład szelki marki Hunter, które wykonane są z bardzo dobrych materiałów zapewniających psu wygodę, a właścicielowi niezwykłą łatwość użytkowania.

Produkt ten można zakupić w sklepie internetowym Hubuform, który oferuje dobre i sprawdzone jakościowo artykuły. To, co najistotniejsze w tych szelkach, to ich idealne dopasowanie do budowy zwierzaka dzięki regulowanym paskom, które są niezwykle wygodne i jednocześnie łatwe w utrzymaniu. Produkt ten jest dostępny w kilku rozmiarach, zatem każdy właściciel może be trudu dobrać rozmiar dla swojego pupila.

Szelki hunter | hubuform.pl


Użytkownik ansin napisał:
Sklep Hubuform to przede wszystkim wysoka jakość psich oraz kocich akcesoriów. Zakupiłem tu szelki dla swojego czworonoga, z których jestem bardzo zadowolony. :)
Data: 2019-05-15 13:23:41
Ocena: 5

Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm