Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog


Hennela 10, 02-495 Warszawa Ursus

Tel: 603 611 980

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Psychiatra Bemowo - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-10-19

Warszawskie centrum psychologiczne prowadzone jest z najwyższą dbałością o komfort pacjentów. Jego personel dokłada starań, by osoby odwiedzające gabinet miały zagwarantowane specjalistyczne wsparcie dostosowane do indywidualnego stanu zdrowotnego. Na miejscu czekają wykwalifikowani psychoterapeuci i psychiatrzy, którzy oferują kompleksową pomoc.

W poradni leczone są różnego rodzaju zaburzenia zdrowia psychicznego. Profesjonalną opiekę mają zapewnione osoby cierpiące na schizofrenię czy chorobę afektywną dwubiegunową. Ponadto centrum prowadzi terapie dla pacjentów z depresją, stanami lękowymi, zaburzeniami kompulsywno-obsesyjnymi. Szerokie spektrum wsparcia pozwala wielu osobom korzystać z leczenia w renomowanym gabinecie.

Szczegóły oferty centrum prezentowane są na stronie psychiatrapsychoterapeuta.pl. Ośrodek prowadzi działalność w ramach usług NFZ. Dzięki temu uznany psychiatra na Bemowie ma możliwość wypisywania recept na leki refundowane, co znacznie zmniejsza koszty wymaganego leczenia.

Psychiatra Bemowo


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Przejdź

produktyreklamowe.com.pl


Brzezia Łąka, Główna 38

Przejdź

Perfect Bust


Warszawa, Aleje Jerozolimskie 54

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm