Ebordi s.c.


Poznańska 3, 62-023 Gądki

Tel: 666 232 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ebordi | Taśma naprawcza - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-03

Wytrzymałe, odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, poliestrowo-bawełniane taśmy klejące, to sprawdzony sposób na wykonanie doraźnej naprawy uszkodzonego przedmiotu, na wykonanie tymczasowego uszczelnienia, maskowania lub izolacji. Jeśli szukasz tego typu taśm, zapoznaj się z bogatą ofertą produktową poznańskiego przedsiębiorstwa EBORDI, eksperta w dziedzinie produkcji materiałów pakowych i specjalistycznych taśm klejących.

Firma ma w swojej ofercie wiele typów nowoczesnych taśm o unikalnych właściwościach. Na jej ofertę składają się m.in. takie produkty jak: wytrzymała taśma naprawcza z włóknami bawełniano-poliestrowymi, taśma metalizowana, aluminiowa, z PCV, taśma akrylowa pakowa, taśma transparentna do zastosowań biurowych, taśma izolacyjna i wiele innych. Firma produkuje również różne rodzaje folii i specjalistyczne kleje dla branży opakowaniowej.

Ebordi | Taśma naprawcza


Użytkownik Zuzanna Makowska napisał:
Taśma naprawcza to podstawa w praktycznie każdej gałęzi produkcji i przemysłu. Mi osobiście przydaje się do napraw domowych [pęknięte miski, naprawa połamanej zabawki dla syna itd itp].
Data: 2018-03-14 15:34:41
Ocena: 3

Podobne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Przejdź

Uważna Psycholog


Poznań, Kasztelańska 7

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm