Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, 02-382 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Blackmagic streaming - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-27

Coraz więcej usług internetowych opiera się na streamingu. Jeśli zajmujesz się tym zawodowo, zapewne wiesz, jak ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu, który pozwoli transmitować wideo na żywo w najwyższej jakości dźwięku i obrazu. Wejdź na stronę Cyfrowej Republiki i spraw sobie dobrej klasy sprzęt Blackmagic Streaming, który będzie działać z każdym popularnym oprogramowaniem zarządzającym kamerami internetowymi, co pozwoli na efektywniejszą pracę z serwisami, na których publikuje się materiały wideo.

Dla tych, którzy cenią sobie dobre kamery wykorzystujące zaawansowaną technologią 4K, firma umożliwia klientom zakup starannie wyselekcjonowanych produktów z zakresu rejestrowania i edycji wideo. Dzięki możliwościom rozbudowy można dobrać odpowiednie akcesoria, które usprawnią pracę operatorów filmowych i twórców wideo. Skorzystaj z bogatej oferty obiektywów, rejestratorów dźwięku, adapterów i filtrów marki Nikon, Canon czy Blackmagic.

Poszukujesz sprzętu, który nie jest dostępny w ofercie? Skontaktuj się z firmą, która na specjalne zamówienie sprowadzi dla Ciebie to, czego szukasz.

Blackmagic streaming


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Macromedica Centrum Medyczne


Warszawa, Jurija Gagarina 26

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm