BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, 62-052 Komorniki

Tel: 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

BHP-KOMPLEX • Szkolenia okresowe bhp poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-21

Szkolenia okresowe BHP muszą być wykonywane regularnie. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która przeprowadzi dla Ciebie szkolenia okresowe BHP w Poznaniu, to koniecznie zgłoś się do firmy BHP-KOMPLEX. W ich ofercie znajdziesz szkolenia BHP okresowe i wstępne oraz różnego rodzaju kursy i szkolenia do obsługi maszyn.
Odwiedź ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl i sprawdź dokładnie, czym mogą się dla Ciebie zająć. Zlecając im przeprowadzenie kursów BHP, masz pewność, że Twoi pracownicy będą znali wszystkie zasady bezpiecznej pracy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do przeprowadzania szkoleń i odpowiedniej znajomości przepisów oraz umiejętności ich przekazania w sposób jasny i przystępny firma BHP-KOMPLEX to najlepszy wybór, jeśli szukasz kogoś, kto zajmie się przeszkoleniem Twojej kadry pracowniczej z zasad BHP. Jesteśmy pewni, że w całym Poznaniu nie znajdziesz drugiej tak profesjonalnej firmy z taką bazą zadowolonych klientów.

BHP-KOMPLEX • Szkolenia okresowe bhp poznań


Użytkownik adontedru napisał:
Szkolenia BHP, które przeprowadziła dla nas firma Bhp-Komplex, okazały się świetnym pomysłem. Widać, że to profesjonaliści w tym, co robią - w jasny i przystępny sposób podzielili się z nami swoją wiedzą.
Data: 2019-04-15 12:18:24
Ocena: 4

Podobne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Przejdź

Ebordi s.c.


Gądki, Poznańska 3

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm