Beard Hunter's Barber shop 'N' Bar


3 Maja 36, 40-097 Katowice

Tel: 531 301 300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Golenie brzytwą katowice - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-02-23

Choć większości z nas golenie przy pomocy brzytwy kojarzy się z czymś bardzo przestarzałym i minionym – warto wypróbować taki sposób pozbywania się zarostu. Prawda jest bowiem taka, że Panowie, którzy regularnie poddają się takiemu zabiegowi – dłużej cieszą się gładką skórą.

Zarost, usunięty przez wprawnego golibrodę, posługującego się tym nieco staromodnym przyrządem – odrasta dużo wolniej, a skóra jest mniej narażona na różnego typu podrażnienia.

Jeżeli zdecydujemy się na korzystanie z takiej formy golenia – będziemy też zwyczajnie bezpieczniejsi. Profesjonaliści, którzy wyjątkowo sprawnie posługują się brzytwą, wykonają ten zabieg szybko i dokładnie, a my nie będziemy narażeni na ryzyko zacięć.

Wszyscy, którzy są zainteresowani usługą, jaką jest golenie brzytwą, dostępne w Katowicach, powinni skierować swoje kroki do fantastycznego miejsca, które łączy w sobie wiele zalet – poza propozycją strzyżenia i golenia na dosłownie artystycznym poziomie – czyli salonu fryzjerskiego Beard Hunters.

Golenie brzytwą katowice


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź

Crazy Cat Studio


Wilkowice, Kwiatowa 11

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm