ALMA SERWIS Sp. z o.o.


Sadowa 14, 62-002 Suchy Las

Tel: 739083083

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Śmieci - Kościan - http://www.almaserwis.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-06-12

Duży ogród corocznie generuje mnóstwo odpadów w postaci trawy, liści, ziemi i gałęzi. Część z nich z pewnością można zagospodarować na kompostowniku, ale jest wiele takich, które trafiają do śmieci. W Kościanie i okolicznych gminach problem można rozwiązać przy pomocy firmy ze strony almaserwis.pl, która specjalizuje się w wywozie różnych odpadów, w tym także ogrodowych. Jest to przedsiębiorstwo działające prawie na całym terenie województwa wielkopolskiego, gwarantujące wysoką jakość usług dzięki doświadczonej i doskonale wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. 

W zależności od wielkości ogrodu można zamówić różne pojemności kontenerów, a firma ma ich naprawdę bogaty wybór, dlatego nie zdarzyło się, aby jakiś klient nie był zadowolony z usług. Właścicieli ogrodów być może zainteresuje także usługa przywozu artykułów, które w ogrodach mogą być przydatne, a należą do nich:

  • sypkie materiały budowlane,
  • kamienie ozdobne,
  • ziemia ogrodowa,
  • kora ozdobna,
  • żwir.

Tak szeroki zakres usług podoba się klientom, którzy cenią sobie profesjonalizm, rzetelność, punktualność i dbałość o środowisko naturalne.

Śmieci - Kościan - http://www.almaserwis.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Przejdź

Ebordi s.c.


Gądki, Poznańska 3

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm