Akademia Języka


Legnicka 62B, 54--20 Wrocław

Tel: 793678135

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Kurs niemieckiego dla dorosłych - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-08-09

Wiele osób bardzo poważnie zastanawia się dzisiaj nad nauką języka niemieckiego, który szczególnie mocno może przydać się w pracy. Co ważne, dobra znajomość tego języka niejednokrotnie jest silną przepustką do lepszego zatrudnienia. Licząc na naprawdę profesjonalny kurs warto we Wrocławiu skierować swoje kroki do szkoły Akademia Języka, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i najlepszymi nauczycielami. Pełne warunki nauki można wygodnie poznać na stronie internetowej akademiawroclaw.pl, ale z całą pewnością tutaj każdy może mieć pewność tego, że kurs niemieckiego dla dorosłych we Wrocławiu będzie na naprawdę wysokim poziomie.

Świetni nauczycieli i niewielkie grupy to pewność sukcesu i efektywnej nauki, która do tego w tym przypadku zdecydowanie nie jest bardzo kosztowna. Szkoła oferuje możliwość płatności tylko miesięcznych, z możliwością dowolnego przedłużania.

Kurs niemieckiego dla dorosłych


Użytkownik Andrzej Kwiatkowski napisał:
Świetna sprawa z płatnościami comiesięcznymi - nie musiałem podpisywać umowy na Bóg wie jak długo. Szlifowałem język do momentu w którym uznałem, że jest na odpowiednim dla mnie poziomie i mogłem zrezygnować. A jakość oferowanego kursu jest naprawdę wysoka, nigdzie nie znalazłem lepszej dla mnie oferty.
Data: 2018-05-11 10:56:36
Ocena: 3

Podobne firmy w pobliżu:

Adwebia


Kalna, Wspólna 175

Przejdź

produktyreklamowe.com.pl


Brzezia Łąka, Główna 38

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm