Detoks Alkoholowy


Spławie 48, 61--31 Poznań

Tel: 533 221 555

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

http://detoksalkoholowy.pl • Detox alkoholowy poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-14

Nie jest łatwo wygrać z nałogiem alkoholowym. Jeśli wpadłeś w sidła alkoholizmu, bardzo trudno jest się z nich wyrwać. Problemem są głównie gwałtowne reakcje organizmu na odstawienie alkoholu po długich ciągach jego spożywania. Może się to wiązać z zawrotami głowy, skurczami mięśni, wymiotami i drgawkami, a także depresją i stanami lękowymi. Objawy u każdego uzależnionego mogą być inne i są bardzo trudne do przewidzenia. Często są bardzo gwałtowne i trudne do opanowania, dlatego detoks alkoholowy najlepiej przeprowadzać pod opieką lekarzy i specjalistów. Z pomocą odpowiednich osób, cały proces będzie o wiele łatwiejszy.
Aby uzyskać fachową pomoc i przeprowadzić detox alkoholowy w Poznaniu zgłoś się do ośrodka AGNUS. Znajdziesz tam lekarzy i specjalistów, którzy mają doświadczenie w pomaganiu osobom uzależnionym w odtruwaniu organizmu po ciągach alkoholowych. Zajrzyj na ich stronę detoksalkoholowy.pl i zgłoś się jak najszybciej. Pozwól sobie pomóc. Z ich wsparciem cały proces będzie o wiele bardziej efektywny i będziesz miał większą szansę na zerwanie z nałogiem.

http://detoksalkoholowy.pl • Detox alkoholowy poznań


Użytkownik WernerDaniel napisał:
AGNUS Terapia, to tam właśne przebyłem detox alkoholowy. Bardzo profesjonalnie się mną zajęli, a na efekty nie trzeba było długo czekać.
Data: 2018-03-28 10:00:20
Ocena: 3

Podobne firmy w pobliżu:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Przejdź

Ebordi s.c.


Gądki, Poznańska 3

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm