Visual Merchandising school&service


Annopol 4, 03-236 Warszawa

Tel: +48730744407

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Projektowanie wystaw sklepowych - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-05

W najbliższej przyszłości atrakcyjna ekspozycja produktów będzie jednym z najważniejszych czynników, które zadecydują o tym, które firmy zajmujące się sprzedażą detaliczną odniosą sukces. Visual Merchandising School & Service stawia na projektowanie wystaw sklepowych, oferując usługi w tym zakresie, by zwiększyć ich efektywność w przełożeniu na ilość dokonywanych w lokalu transakcji.

Wypad na zakupy to już nie tylko konieczność, ale forma spędzania czasu. Klient XXI wieku to doświadczony konsument, który zna na pamięć plan najbliższego centrum handlowego i który odwiedził europejskie, a może nawet światowe, stolice. Klasyczny manekin i intuicyjnie wyeksponowane artykuły reprezentujące kolekcję mogą więc nie wywrzeć oczekiwanego efektu, mając na uwadze nowe wzorce zakodowane w jego pamięci.

Wyróżnienie się na tle innych sklepów fizycznych jest możliwe dzięki przeobrażeniu witryny w interaktywną płaszczyznę, która zwróci uwagę przechodniów i zaciekawi ich na tyle, by weszli do środka. Obecność technologii i rozwiązań typu smart jest jednym z trendów o szeroko udowodnionej skuteczności.

Projektowanie wystaw sklepowych


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm