Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej


Nike 29, 02-442 Warszawa

Tel: 537 472 947

Oceń firmę (4 z 1 głosów)

Borelioza badania Warszawa • Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-30

Cierpisz na ciągły brak energii, a w dodatku pojawiają się także inne dolegliwości, takie jak wędrujące bóle w stawach, to w prawym, to w lewym kolanie? Robiłeś badania, ale wynika z nich, że jesteś zdrów? Może w takim razie choroba, na którą cierpisz, to borelioza? Wiarygodne badania wykonasz w Warszawie w klinice z linku opramed.pl, która specjalizuje się w leczeniu chorób uznawanych za nieuleczalne.

Charakterystyczną cechą tego centrum zdrowia jest holistyczne podejście do pacjenta. Oddając się w ręce tutejszych specjalistów, można liczyć na połączenie metod medycyny akademickiej z niekonwencjonalnymi, do których należą między innymi:

  • specjalna dieta,
  • fitoterapia,
  • biorezonans,
  • wlewy dożylne z witaminy C,

które wspierają farmakoterapię. Do diagnozowania boreliozy klinika wykorzystuje najnowocześniejszy, wiarygodny test ELISpot, który stosowany jest również do monitorowania procesu leczenia, a także do wykluczenia obecności białka komórek boreliozy po zakończeniu całej terapii. Testy stosowane w polskich szpitalach ciągle niestety są mało wiarygodne i nie można na nich polegać.

Borelioza badania Warszawa • Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm