GO4Robot Sp. z o.o.


Winogrady 89, 61-659 Poznań

Tel: +48 668 115 750

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Warsztaty z robotyki - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-06-27

Jako prowadząca placówkę oświatową osoba z pewnością nie raz myślałeś o tym, jakie warsztaty przygotować dla swoich podopiecznych. Jedną z najciekawszych opcji, jaką masz dostępną w Poznaniu, są specjalne zajęcia, obejmujące zagadnienia z zakresu nowoczesnej technologii.

Prowadzone przez firmę GO4ROBOT warsztaty z robotyki to świetna gratka dla wszystkich miłośników nowinek technicznych, fanów filmów science fiction, a także, po prostu robotów. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych, mających doświadczenie w pracy z dziećmi instruktorów. Do swoich pokazów wykorzystują oryginalne klocki Lego MindStorms, z których można zbudować działające roboty! Dodatkowy chip, który montuje się w nich, pozwala na zaprogramowanie ich zachowań, a także sterowanie nimi z poziomu smartfona.

Tego typu warsztaty z pewnością zainteresują nawet te dzieci, które do tej pory nie interesowały się specjalnie komputerami i robotami. Dzięki temu, że nauka łączy się z rozrywką, wzbudzi ona ogromną ciekawość dzieciaków. Sprawdź więc ofertę tej firmy i przekonaj się, jak ciekawe mogą być takie zajęcia dla dzieci.

Warsztaty z robotyki


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Proctogin


Poznań, Śmigielska 13

Przejdź

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Poznań, Czarnkowska 7

Przejdź

Manager Piotr Mowczun


Luboń, Jachtowa 3

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm