Audytel S. A.


Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa

Tel: 22 537 5050

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Bezpieczeństwo informacji - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-04-17

Hasło „RODO” u niejednego przedsiębiorcy wywołuje do dzisiaj reakcje alergiczne. Wynika to z chaotycznej implementacji tych przepisów, co zrodziło wiele kuriozalnych sytuacji. Zabezpieczenie danych osobowych jednak wymaga rzetelnego podejścia – potencjalny wyciek tych informacji wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, zarówno ze strony państwa, jak i pokrzywdzonych, których dane znalazły się w sieci.

Warto więc zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo informacji. Można to zrobić z pomocą specjalistów ze strony audytel.pl, którzy od 2002 roku tworzą firmę, zajmującą się audytami, wsparciem IT, logistyki i w wielu innych dziedzinach. Dzięki ich pomocy można zbudować sprawnie działający system teleinformatyczny, który będzie należycie zabezpieczony przed potencjalnymi przestępcami, próbującymi włamać się z zewnątrz do komputerów firmy.

Aby się skontaktować z tą firmą, wystarczy wejść na jej stronę internetową. Tam też dostępne są różne formy kontaktu. Nie warto ryzykować – dobrze natomiast postawić na specjalistów, którzy dysponują odpowiednim know-how i bogatym doświadczeniem.

Bezpieczeństwo informacji


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm