925.pl


Bajeczna 1, 35-304 Rzeszów

Tel: +48 575 633 348

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Półfabrykaty do biżuterii - Swarovski - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-04

Jeżeli podobają Ci się piękne matowe perły i szlifowane kamienie, z których można wytworzyć niezwykłą biżuterię, firma 925.pl Marek Piątkowski oferuje osobom takim jak Ty najrozmaitsze srebrne półfabrykaty i kamienie Swarovskiego, z których możesz stworzyć niezwykłe dzieła sztuki jubilerskiej zarówno dla siebie, jak i dla bliskich Ci osób.

Firma tam istnieje na rynku już od ponad 10 lat i zajmuje się przede wszystkim produkcją i sprzedażą srebrnych elementów do ręcznej produkcji biżuterii. Ponieważ obecnie coraz modniejsze stają się produkty wykonane ręcznie, firma udostępniła wszystkie swoje półprodukty osobom, które mają wystarczająco dużo wyobraźni i uwielbiają prace manualne, dzięki którym mogą wyrazić swoje emocje i charakter, tworząc przepiękne kolczyki, naszyjniki czy bransoletki. Na stronie firmy można kupić najróżniejsze elementy takie na przykład jak:

  • zawieszki,
  • zapięcia,
  • łączniki,
  • kamienie Swarovskiego

zachwycające swym czystym blaskiem, podobnie jak i perły w bogatej gamie kolorystycznej. Zainteresowane osoby mogą zrobić zakupy detaliczne i hurtowe, odwiedzając stronę firmy.

Półfabrykaty do biżuterii - Swarovski


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Podobne firmy w pobliżu:

Abikon Producent


Jedlicze, Mickiewicza 15

Przejdź

Fck-Auto


Radymno , Złota Góra 19

Przejdź

Bettso


Lubaczów, Krasinskiego 19

Przejdź

Skorzystaj z wyszukiwarki firm